GİZLİLİK POLİTİKASI

Dilek Hanif Moda Evi olarak müşterilerimiz ile aramızdaki karşılıklı güven ilişkisine büyük önem vermekteyiz. Aşağıdaki bilgiler, gizlilik politikamızı oluşturmaktadır.

HANGİ BİLGİLERİ TOPLUYORUZ?

- Kişisel verileriniz. Sizi tanımlamakta kullanılabilecek her türlü bilgi kişisel veri olarak değerlendirilmektedir. Bunların arasında adınız, adresiniz, e-posta adresiniz, doğum tarihiniz, telefon numarası bilgileriniz bulunabilir.

Gözatma Bilgileri Çerezler ve web işaretçileri gibi teknolojiler kullanılarak web sitelerimizdeki faaliyetleriniz ile ilgili olarak toplanan bilgilere gözatma bilgileri adı verilmektedir. Herhangi bir nedenle kişisel olarak tanımlanmanızı mümkün kılacak bilgilerle ilişkilendirilmiş gözatma bilgileri, kişisel veri olarak değerlendirilmektedir.

Verdiğiniz Bilgiler ürün değerlendirmesi göndermek gibi bir amaçla herkese açık forumlarda veya web sitelerimizin kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği dahilinde verdiğiniz bilgiler, bu politikada genel bilgi olarak değerlendirilecektir. Genele açık olmasını istemediğiniz bilgileri göndermeyin.

BİLGİLERİ KİM TOPLUYOR?

Bu web sitesinde gezindiğinizde Dilek Hanif Moda Evi kişisel veriler de dahil olmak üzere size ait bilgileri toplayabilir. Ayrıca birlikte çalıştığımız çeşitli iş ortaklarımız, web sitelerimizin çalıştırılması ve müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz için önemli hizmetlerin sağlanmasında bize yardımcı olmaktadır: bunlar, güvenilir iş ortaklarımız olarak değerlendirilmektedir. Güvenilir iş ortaklarımız zamanla değişebilir, ancak web sitelerimizde güvenli ve memnun edici bir deneyim sağlamanıza yardımcı olacak üçüncü kişilerle gerekli ilişkileri kurmaya her zaman devam etmekteyiz.

BİLGİLER NASIL KULLANILIR?

Sizinle ilgili olarak topladığımız bilgilerin tamamı, tarafınızla iletişimimizi düzenlemek ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek amacıyla birlikte kullanılabilir. Ayrıca, topladığımız veya aldığımız bilgileri bültenler, promosyonlar veya özel teklifler içeren e-postalar aracılığıyla sizinle doğrudan iletişim kurmak için kullanabiliriz. Bu e-posta mesajlarını almak istemiyorsanız, dağıtımdan çıkma veya tercihlerinizi değiştirme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Aldığımız bilgiler ayrıca hesap onayı, satın alma ve fatura onay ve hatırlatma notları, web sitesi özelliklerinde değişiklikler/güncellemeler, teknik ve güvenlik amaçlı bildirimler gibi işlemlerle ilgili e-postalar göndermek amacıyla da kullanılmaktadır. Bu tür e-postaları almama seçeneğiniz yoktur.

BİLGİLERİNİZ İLE İLGİLİ SEÇENEKLER

Bir siparişin tamamlanması veya çevrimiçi bir teklif veya yarışmaya katılmak amacıyla bize vermiş olduğunuz kişisel bilgiler ile ilgili olarak, verdiğiniz bilgileri değiştirme veya düzeltme ve kişisel verilerinizin doğrudan pazarlama için kullanılmasına ücretsiz olarak itiraz etme hakkınız her zaman bulunmaktadır. Bunun için, eğer bir hesap oluşturduysanız, herhangi bir sayfada “Hesabım” öğesine tıklayarak "Kişisel Bilgilerim" sayfasına ulaşabilir, buradan kişisel verileriniz ile ilgili seçeneklerinize ve ayarlarınıza ulaşabilir, bunları düzeltebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Ayrıca tarafımızdan gelen promosyon amaçlı e-postanın alt kısmındaki "Abonelikten Çık" bağlantısını veya web sitemizdeki “Abonelikten Çık” düğmesini tıklatarak gelecekte bizimle e-posta yoluyla iletişim içinde olmamayı tercih edebilirsiniz.

Kişisel verileriniz, yalnızca bu gizlilik politikasında anlatılan nedenlerle gerekli oldukları sürece tutulacaktır.

Kişisel verilerinizin düzeltilmesi veya iletişim tercihlerinizin yönetilmesi ile ilgili sorularınız veya sorunlarınız için lütfen info@dilekhanif.com aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

KİŞİSEL VERİLERİNİZİN KORUNMASI

Sitemize kayıt olduğunuzda sizden sitemizdeki bilgilerinize ulaşmak için kullanabileceğiniz birer kullanıcı adı ve parola belirlemeniz istenir. Kullanıcı adı veya parolayı değiştirmek ya da hesabınızı iptal etmek için herhangi bir sayfada “Hesabım” öğesini seçerek talimatları uygulayın.

Tarafınızca bize verilen kişisel verilerinizin yanlışlıkla, yasa dışı veya izinsiz bir şekilde imha olması, kaybedilmesi, değiştirilmesi, erişime açılması, ifşa edilmesi, kullanılması veya başka şekillerde yasa dışı bir şekilde işleme tabi tutulmasına karşı gerekli, idari, teknik, kurumsal ve fiziksel önlemler alınmaktadır.

Hassas bilgilerin bilgisayarınızdan sunucularımıza aktarılmasında şifreleme için Güvenli Yuvalar Katmanı (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.

SOSYAL MEDYA İLE İLETİŞİM

Web sitemizde Like, Pin it veya G+1 gibi sosyal düğmeler şeklinde sunulan sosyal bağlantılar aracılığıyla üçüncü kişilerden bilgi alabilmekteyiz. Bu düğmelerden birini tıklattığınızda, ilgili sosyal web sitesinde oturum açmanız istenecektir; hem web sitemize hem de ilgili sosyal platforma aynı anda göz atıyor olmakla birlikte sosyal bileşenler ile ilgili deneyiminiz söz konusu platformun gizlilik ve diğer politikalarına tabi olacaktır. Yani, bilgilerin hangi ölçüde genele açılacağı söz konusu sosyal platformda yapmış olduğunuz gizlilik ayarlarına tabi olacaktır.