DEĞİŞİM VE İADE

www.dilekhanif.com üzerinden almış olduğunuz ürünü iade etmek veya değiştirmek istediğiniz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

Dilekhanif.com’dan sipariş ettiğiniz ürünleri yurt içinde, belirtmiş olduğunuz adrese teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Yurt dışı siparişlerinde iade/değişim kabul etmemekteyiz.

İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için sayfanın alt kısmında bulunan iade formunu doldurarak bize göndermeniz veya info@dilekhanif.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz ve 0212 219 37 23 numaralı telefonumuzdan ofisimizi aramanız gerekmektedir.

Değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için info@dilekhanif.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz ve 0212 219 37 23 numaralı telefonumuzdan ofisimizi aramanız gerekmektedir.

İade ve değişim talebinizle ilgili bilgi verdikten sonra kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde geri gönderebilirsiniz. İade ve değişim amaçlı gönderilerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenir.

Değişim sadece aynı model ürünlerde ve renk/beden değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler paket tesliminden sonra 7 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıması banka politikalarına göre değişiklik göstermektedir.

• İade/değişim yapacağınız ürünü; orijinal faturası ile birlikte eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde, aşağıda belirtilen adrese yollamanızı rica ederiz.

• Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış, kargo koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.

• Eğer varsa, ürünün bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

• Eğer ürün kullanılmış veya tadilat yapılmış ise iade ve değişimleri kabul edilmemektedir.

İADE ADRESİ

DİLEK HANİF MODA EVİ

Ömer Avni Mah. İnönü Cad. No:48/A

Gümüşsuyu/BEYOĞLU İSTANBUL

TEL: 0212 219 37 23

info@dilekhanif.com